BOSNA - ŘEKA UNA

7/2023

BOSNA - ŘEKA UNA

Bosna - Una 🇧🇦 22.7. - 27.7.2023

Potápění

Jedná se o jednu z nejlepších sladkovodních lokalit k potápění v Evropě. Kreidesee je křídové jezero, uměle vytvořené povrchovou těžbou o rozloze 33 hektarů a maximální hloubkou 60 metrů. Perfektní viditelnost až na 25 m! Nabízí nepřeberné množství potopených vraků a atrakcí. V plánu jsou čtyři doprovázené ponory, ale pokud budeš chtít ponorů více, není problém. Na místě plní vzduch, Nitrox, Argon a po předchozí domluvě také Trimix.

Ubytování + strava

Aby to byl pro tebe víkend o relaxu a odpočinku o jídlo se postaráme my. Vše zahájíme ve čtvrtek odpoledne u pivečka a grilování, v pátek a sobotu si dáme kempařskou snídaně v podobě chňapek (co si chňapneš, to máš), po ponoru si dáme společný oběd a večer si znovu ugrilujeme něco dobrého. Spát budeme ve vlastních stanech, případně autech na louce v blízkosti vstupu do vody. Poslední den završíme po dobré snídani společným ponorem.

DEMO DAYS

Zajímá tě potápění se skútrem, sidemountem nebo v sucháči? Tak to jsi na správném místě. Součástí akce je představení a seznámení s produkty od značky FINNSUB, URSUIT a SUEX, které si budeš moct pod vodou také vyzkoušet! Jako další host za námi pravděpodobně zavítá značka POSEIDON. Uvítáme každého, kdo si chce užít parádní víkend s námi a ještě se dozvědět spoustu zajímavostí nejen od těchto značek. Máš se na co těšit!

Doplňující informace

Prosím o dodržení pravidel k potápění na Hemmooru: platné lékařské potvrzení, dva regulátory, potápěčské pojištění, nutno se prokázat potápěčskou certifikací, neakceptují platební karty, sólo ponory jsou zakázané, dle kvalifikace je maximální hloubka 40m, hlouběji jen TEC za zvláštních podmínek.

Kde se nachází Hemmoor - Kreidesee?

Víkendovka NĚMECKO/ 1 osoba

6.900 Kč

15.6. - 18.6.2023

Akce je pro nadšené zkušenější potápky!

  • Poplatky za potápění včetně plnění lahví (5x ponor)

  • Místo pro stan/ auto

  • DEMO days - zapůjčení vybrané techniky k vyzkoušení

  • Strava (3x snídaně, 2x oběd, 3x večeře)

  • cesta + cestovní pojištění

DIVE5

Potápěčské centrum, škola, půjčovna a cestování

E-SHOP

E-shop