BALI - NUSA PENIDA

BALI - NUSA PENIDA

BALI - NUSA PENIDA

BALI - NUSA PENIDA

Potápění s jógou 🧘🏽

Bali 🇮🇩 18.9. - 2.10.

Potápění

Čeká tě osm dní nabitých potápěním! Velmi atraktivní potápění přímo u našeho resortu v Padang Bai nabízí korálové zahrady, velké množství ryb od těch nejmenších korálových přes ropušnice, kraby, mořské koníky, sépie, murény až po žraloky. Na Gili Mimpang a Gili Tepekong je zase parádní potápění se žraloky, želvami, ale také Měsíčníky svítivými neboli Mola mola, za kterými se společně vydáme! Čeká tě také potápění s mantami a pokud jsi milovník vrakového potápění, zavítáš na ponory do Tulambenu, kde je jedna z nejlepších potápěčských lokalit na světě s vrakem lodi USS Liberty.

Letenky + ubytování

Společně poletíme z Vídně do Denpasar, odkud se přesuneme do cílové destinace - letoviska Padang Bai. Hotel nám nabízí pohodlné pokoje s klimatizací a spoustou denního světla, velký venkovní bazén a ve všech prostorách zdarma dostupnou Wi-Fi. Každý pokoj má svou vlastní koupelnu se sprchou. Hotel nabízí pro své hosty také vlastní restauraci nebo wellness centrum s nejrůznějšími relaxačními procedurami. Po celém nádvoří hotelu jsou krásné velké palmy, díky kterým budeš pociťovat exotiku a klid.

Strava

Ubytování jsme zvolili rovnou se snídaní v ceně. V potápěčské dny máme zařízenou také svačinu s obědem. V rámci resortu, kde budeme ubytováni, je vlastní luxusní restaurace, kde se nám dostanou místní i západní pokrmy. Určitě stojí za to ochutnat místní speciality - porce cca 5 USD, evropská jídla potom stojí cca 10 USD. Na ostrově si najdou své i vegetariáni - tofu a sóju mají ve většině restaurací a skoro všechny pokrmy nebo polévky lze připravit i bez masa. Zkusit můžete například Nasi goreng vegetarian, Cap cay (zelenina s jemnou omáčkou) nebo Gado gado.

Bali

Jóga 🧘🏽

Lekce jógy budou každé odpoledne po potápění. Protáhneš si unavené svaly, doplníš energii a naučíš se dechové techniky, které ti možná ušetří nějaký vzduch v láhvi. Lekce budou vhodné i pro úplné začátečníky. Hlavně, kde jinde vyzkoušet jógu, než na Mama Bali na vyhřátém písku za zvuků mořských vln, nádherného západu slunce a chvějícího se listí.

Šnorchlování

Aby si u nás každý našel své, máme připravené výlety za šnorchlováním i pro nepotápěče. Jako šnorchlista se vydáš lodí s potápěči na místa, kde jsou přístupné krásné spoty i z hladiny, aby i pro tebe byl zážitek na Bali opravdu silný! Při výjezdech za potápěním/šnorchlováním s sebou dostaneme svačinku i oběd. Výjezdy za šnorchlováním si platíš na místě sám, dle tvého výběru.

Výlety

Bali je výjimečné nejen rozmanitým podmořským světem, krásnými písečnými plážemi a skvělými lidmi. Má také velmi zajímavou kulturu a řadí se mezi jedno z nejhezčích míst na světě. Čekají nás dva volné dny, které můžeš využít dle své libosti. Na výběr máš z několika výletů do nejkrásnějších koutů Bali, které si stačí vybrat z následujících možností. Výlety si hradíš sám na místě.

Exotický ráj

Ubytování

Vybrali jsme ověřené, velmi útulné ubytování s bazénem hned u písečné pláže, kde budeme mít také zázemí potápěčského centra. Každý pokoj je klimatizován, s vlastní koupelnou a záchodem. Ubytovaní budeme standardně ve dvoulůžkových pokojích, ale je vhodné také pro rodiny s dětmi. Pro více informací nás kontaktujte.

Mapa

PRO NEPOTÁPĚČE - 54.000 Kč

74.000 Kč

18.9. - 2.10.2023

Scuba Trip je akce pro všechny nadšené potápěče, od začátečníků, po zkušené potápky!

  • Letenka + ubytování + snídaně

  • Transfery z letiště na hotel

  • Balíček 8 potápěčských dní (16 ponorů)

  • V potápěčské/šnorchlovací dny - snídaně, svačina i oběd

  • Jóga pro zájemce zdarma

  • Kurz OWD nebo další kurzy

  • Cestovní pojištění, víza

  • Potápěčské pojištění

  • Půjčení vybavení

18.9. - 2.10.2023

Plán

18.9.2023

Odjezd/odlet z ČR

V pondělí dopoledne nás čeká odlet z Vídně na Bali.

19.9.2023

Přílet | Ubytování

V úterý odpoledne přiletíme do Denpasar, transfer nás odveze na hotel, kde se ubytujeme.

20.9. - 29.9.2023

8x Scuba Day

Máme celých 8 dní na to, užít si potápění dosyta. Mořský život, korály, rybičky i vraky.

23.9., 27.9. a 30.9.2023

Volný den

Abychom měli dostatek času na odpočinek, budeme mít tři volné dny.

25.9.2023

Večerní posezení

Co strávit společný večer nad dobrým jídlem, předáváním zážitků a hrami.

1.10. - 2.10.2023

Návrat do ČR

V neděli odpoledne nás čeká odlet zpět do ČR. V pondělí ráno pak přílet zpět do Vídně.

DIVE5

Potápěčské centrum, škola, půjčovna a cestování

E-SHOP

E-shop