HEMMOOR - KREIDESEE

6/2023

HEMMOOR - KREIDESEE

DEMO DAYS - URSUIT, SUEX, POSEIDON, FINNSUB

Hemmoor 🇩🇪 15.-18.6.2023

Potápění

Jedná se o jednu z nejlepších sladkovodních lokalit k potápění v Evropě. Kreidesee je křídové jezero, uměle vytvořené povrchovou těžbou o rozloze 33 hektarů a maximální hloubkou 60 metrů. Perfektní viditelnost až na 25 m! Nabízí nepřeberné množství potopených vraků a atrakcí. Čekají nás minimálně 4 společné ponory. Pokud budeš chtít ponorů více, není problém, potápění máš denně neomezené. Na místě plní vzduch, Nitrox, Argon a po předchozí domluvě také Trimix.

Ubytování + strava

Pojď si s námi užít víkendovku tak trochu jinak! Vše zahájíme ve čtvrtek odpoledne u pivečka, kdy se od téhle chvíle už nemusíš o nic starat. My se totiž až do nedělního rána postaráme o tvé plné břicho, zábavu i potápění. Budeme kempovat, grilovat, testovat různé produkty ve vodě a večer nebude chybět ani kytara a zpěv. No a protože každá správná parta drží při sobě, my si vedle sebe postavíme stany! Nezapomeň si ho vzít s sebou, jinak budeš muset večer k někomu zalézt. 🙂 Hammaky i auta se také počítají!

DEMO DAYS

Zajímá tě potápění se skútrem, sidemountem nebo v sucháči? Tak to jsi na správném místě. Součástí akce je představení a seznámení s produkty značek FINNSUB, URSUIT a SUEX, které si budeš moct pod vodou také vyzkoušet! Jako další host za námi pravděpodobně zavítá zástupce značky POSEIDON. Zveme každého, kdo si chce užít parádní víkend s námi v přírodě a ještě se dozvědět spoustu zajímavostí nejen od těchto značek. Máš se na co těšit!

Doplňující informace

Velcí nadšenci si můžou víkend prodloužit a pokud bys raději ubytování v apartmánu, je zde hned několik variant. Ozvi se, rádi ti poradíme. 🙂

Co tě čeká pod vodou?🤿

Stačí přejet myší na obrázek a dozvíš se!

Pro milovníky sladkovodních ryb je červen ideálním obdobím k potápění. Zahlédnout můžeme například oblíbeného okouna, štiku, kapra, pstruha, úhoře, candáta nebo perlína ostrobřichého. Při velkém štěstí narazíme i na ohroženého jesetera.

Můžeš se těšit na spoustu podvodních atrakcí. Jsou jimi například čínská brána (3m), maketa žraloka (10m), Piper 601 (10m), náklaďák na rampě (20-31m), plachetnice Hemmoor (17m), karavan (26m), pracoviště s počítačem (10 m), vrak motorového člunu (asi 15 m) a mnoho dalších.

Jsme srdcaři, kteří milují potápění a jsou pro každou srandu.🤙🏽

Team DIVE5

Tiffany "Tiff" Jágrová

Organizátorka cestování a kuchařka

Tomáš "Borky" Borkovec

INSTRUKTOR POTÁPĚNÍ SSI A SHOWMAN

Důležité informace

Prosím o dodržení pravidel k potápění na Hemmooru: platné lékařské potvrzení, dva regulátory (i na mono lahev), potápěčské pojištění, nutno se prokázat potápěčskou certifikací, neakceptují platební karty, sólo ponory jsou zakázané, dle kvalifikace je maximální hloubka 40m, hlouběji jen TEC za zvláštních podmínek.

Hemmoor - Kreidesee

Víkendovka NĚMECKO/ 1 osoba Akce je pro nadšené zkušenější potápky!

6.900 Kč

15.6. - 18.6.2023

Cena obsahuje:

  • Poplatky za potápění včetně plnění lahví (5x ponor)

  • Místo pro stan/ auto

  • DEMO days - zapůjčení vybrané techniky k vyzkoušení

  • Strava (3x snídaně, 2x oběd, 3x večeře)

  • cesta + cestovní pojištění

  • půjčení základní výstroje

DIVE5

Potápěčské centrum, škola, půjčovna a cestování

E-SHOP

E-shop