EGYPT

EGYPT

EGYPT

EGYPT

EGYPT

EGYPT

EGYPT

EGYPT

Severní vrakové safari

Egypt 🇪🇬 22.4. - 29.4.

Potápění

Čeká nás šest dní plných potápění. Těšit se můžeš až na 4 ponory denně a to na vyhlášených egyptských místech. Vydáme se na průzkum ověřené severní cesty, kde se setkáš s největším bohatstvím Rudého moře. Rudé moře je považováno za jednu z TOP potápěčských destinací a považuje se přímo za potápěčský ráj. Když budeme mít to štěstí, uvidíme například delfíny!

Letenky + ubytování

Poletíme společně z Prahy do Hurghady, kde se také nalodíme. Celých 7 nocí strávíme na nově zrekonstruované 3* obytné jachtě, kde se budeme bavit, jíst, pít a hlavně potápět. Ubytovaní budeme v kajutách po dvojicích. Každá kajuta má vlastní sprchu s WC, mini lednici a klimatizaci. Loď má 3 paluby, kde nechybí samozřejmě jídelna, společenská místnost, či místo ke slunění a odpočinku.

Strava

Po celou dobu pobytu na lodi o tebe bude královsky postaráno. Snídaně, oběd i večere jsou v podobě bohatých švédských stolů (čerstvé ryby, hovězí, kuřecí, saláty, rýže, polévka), kdy můžeš sníst, co ti hrdlo ráčí. Pokud tě bude honit mlsná, k dispozici máš ovoce, chipsy nebo různé sušenky. Neomezený přístup je také k nealkoholickým nápojům jako jsou voda, Coca-Cola, Fanta, Sprite, Tonic, džus, káva nebo čaj.

Egypt | Severní vraková cesta

Trasa

Během naší plavby zavítáme na vyhlášená místa jako jsou: vrak lodi Thistlegorm, korálový útes Sha'ab Abu Nuhas, kde jsou známé vraky Giannis D, Carnatic, Chrisoula a Kimon, navštívíme národní park Ras Mohamed, kde to hraje všemi barvami duhy, podíváme se k ostrovu Gubal, kde zase prozkoumáme vrak Ullysses a na spoustu dalších zajímavých lokalit! Trasa je vhodná pro začátečníky i pro zkušené potápky. Vracet se budeme zpět do Hurghady, kde v přístavu strávíme svou poslední noc na lodi. Budeš mít možnost prohlédnout si město a nakoupit i nějaké suvenýry.

Fauna a flóra

Severní cesta je jedinečná ve své rozmanitosti. Najdou si při ní své milovníci vraků, korálů i rybiček! Z podmořského života se můžeme setkat s kanici, klipkami, ježíky, havíši, perutýny a se spoustou dalších barvami zářících druhů ryb.

Korálové útesy

Korálové útesy jsou velmi důležitou součástí zdravé planety. Nachází se v nich život pro nespočet drobných rybiček i mikroživočichů. Nabízí potravu, ale také úkryt či místo k rozmnožování. Nejlépe se o nich dozvíš, když je sám budeš pozorovat. Přidej se k nám!

Ubytování

Na týden se pro nás stane domovem nově zrekonstruovaná potápěčská obytná jachta, která pojme 24 hostů, má 13 kajut a 3 paluby. Každá kajuta je pro dva hosty a má vlastní sprchu, WC. Samozřejmostí je klimatizace a minilednice. Velká společenská místnost, jídelna a paluba pro relax, shishu a slunění.

Virtuální prohlídka lodi

Scuba Trip EGYPT / 1 osoba

34.990 Kč

22.4.-29.4.2023

Scuba Trip je akce pro všechny nadšené potápěče, od začátečníků, po zkušené potápky!

  • Ubytování + letenka + plná penze + welcome drink

  • Potápěčské pojištění pro kurzanty

  • Minimálně 3 ponory denně

  • NITROX v ceně (na dva ponory denně)

  • Večerní posezení u shishy

  • Možnost osobního průvodce pod vodou

  • Kurz OWD nebo další kurzy

  • Cestovní pojištění

  • Konfigurace TWIN nebo Sidemount

  • Bakšišné + víza do Egypta

STAR JET

Virtuální prohlídka

22.4. - 29.4.2023

Plán

22.4.2023

Odlet z ČR

V sobotu kolem druhé odpoledne odlétáme z Prahy do Egypta. Společně se potkáme na letišti.

22.4.2023

Přílet | Nalodění

V sobotu kolem sedmé hodiny večer se nalodíme a v neděli ráno vyplujeme.

22.4. - 28.4.2023

6x Scuba Day

Od soboty do čtvrtku bude program nabitý potápěním, sluníčkem, relaxem a zábavou.

28.4.2023

Závěrečná párty

A slavnostní certifikace nových potápěčů. To se musí náležitě oslavit.

29.4.2023

Přesun zpět do přístavu

V sobotu kolem poledne se vrátíme zpět do přístavu a v sedm večer odlétáme.

29.4.2023

Návrat do ČR

V sobotu se vrátíme do přístavu, pojedeme na letiště a odletíme zpět do ČR.

DIVE5

Potápěčské centrum, škola, půjčovna a cestování

E-SHOP

E-shop