SLOVĚNICKÝ MLÝN

SLOVĚNICKÝ MLÝN

český lom

Slověnický mlýn 🇨🇿 14. - 16.6.2024

Potápění

Malý lom nabízí pohodlný vstup do vody a plato ve třech metrech. Tím je ideální pro dokončování kurzů nebo zkušební ponory. Zajímavostí a Největším lákadlem lokality je jeden z největších podvodních kesonů v Evropě. Vstup do kesonu je cca v 10 metrech. Keson má 2 suchá patra, venkovní podvodní osvětlení, vzduch je pravidelně obměňován a je možné zde i přespat (potřeba domluvit dopředu). Maximální hloubka lomu je 21 metrů. Najdeme zde velké množství přátelských ryb - pstruzi, siveni, jeseteři, mníci,.

Co tě čeká?

Během soboty a neděle si spolu zapotápíme, budeš mít možnost vyzkoušet naše nové podvodní pouzdro OCEANIC+, svítilny FINNSUB BANG nebo podvodní skútr SCUBAJET. U potápění to ale zdaleka nekončí! V areálu je také hřiště, kde si dáme potápěčský turnaj.🤩Večerem u pivečka, a kytárky si navodíme tu pravou trempařskou atmosféru. Spát budeme pod stanem ve vzdálenosti od lomu, co by kamenem dohodil. 😎 Víkendovka je určená pro kohokoli, kdo chce strávit teplé jarní dny u vody a s partou přátel.

Ubytování a zázemí

Bydlet budeme ve stanech, pod širákem nebo v autě. Zázemí je vybavené sprchou, záchodem, elektřinou, kde si můžeš nabít své zařízení. Přístupné máme i venkovní ohniště, kde si uděláme večerní táborák. Na místě bude připravený za menší poplatek kompresor na foukání lahví, ale také pípa a sud piva! 😎

Jak se tam dostanu?

Víkendovka SLOVĚNICKÝ MLÝN / 1 osoba

3.200 Kč

14. - 16.6.2024

Víkendovka je akce pro všechny nadšené potápěče od začátečníků - po zkušené potápky!

  • místo pro stan (2 noci)

  • vstup na lokalitu

  • neomezené potápění

  • možnost navštívení KESONU

  • 2x snídaně, sobotní oběd a večerní grilování, voda, kafe, čaj

  • Team DIVE5, který ti bude se vším při ruce

DIVE5

Potápěčské centrum, škola, půjčovna a cestování

E-SHOP

E-shop