Lokality

Rakousko

Potápění a jóga s Tomášem Strnadem

Rakouská jezera 7.9. - 11.9.2022

O čem to bude?

Alpy 🏔, čerstvý vzduch, nekonečně zelené louky, průzračná voda v Rakouských jezerech a k tomu JÓGA a POTÁPĚNÍ. Tohle tě může čekat druhý týden v září v okolí jezera Wolfgangsee 🇦🇹

Ubytování | Strava

Kde se ubytujeme? Na tradiční Alpské usedlosti nedaleko jezera Wolfgangsee s nádherným výhledem na hory. Ubytování je útulné s dobrým standardem a nezkutečnými snídaněmi. Obědy a večeře nejsou zahrnuty v ceně.

Potápění | Jóga

Potápění bude probíhat na jezerech v okolí a každý den si dáme 2 ponory, které budeme kombinovat s jógou. Cvičit se bude převážně venku, na čerstvém Alpském vzduchu. V neděli nás bude čekat závěrečný ponor na řece Traun, která je plná říčních raků.

Austria 🇦🇹 | Wolfgangsee

Proč tahle kombinace?

Baví nás dělat věci jinak. Nabídnout spojení dvou zdánlivě odlišných sportů (pohybových aktivit?). Proto jsme si plácli s TOMÁŠEM STRNADEM (IG: tomash_strnad) - uznávaným instruktorem jógy, potápěčem a především skvělým člověkem. Možná to zní jako divočina, ale čeká tě pravý opak. Těšit se můžeš na kombinaci protahování, dechových cvičení, meditace a potápění.

Ještě se nepotápíš🤿

...ale tahle kombinace tě láká? Žádný problém, v DIVE5 tě to naučíme. Začneme o něco dříve před tvým odjezdem, ať nasaješ základní dovednosti. Ty pak společně zpečetíme v Rakousku. Není se čeho bát, je to především o zábavě.

Žádné zkušenosti s jógou?

Jsi certifikovaný potápěč, ale s jógou moc zkušeností nemáš? Nevadí, žádná křeč. Tomáš je profík a lekce uzpůsobí pro všechny. Nemusíš nutně vše absolvovat, ale můžeš to alespoň zkusit. Určitě se budeš cítit líp 🧘🏽‍♂️.

DIVE5

Chceš se stát potápěčem?

Udělej si kurz OWD

Tradiční

Ubytování

Tradiční rakouská usedlost s jedinečným kouzlem a dechberoucími Alpskými výhledy nedaleko jezera Wolfgangsee. Ubytování nabízí dobrý standard a především úžasné snídaně z poctivých surovin.

Mapa

Austria - Wolfangsee / 1 osoba

11.700 Kč

7.9.-11.9.2022

Akce pro všechny milovníky potápění a jógy.

  • Ubytování na 4 noci vč. snídaně

  • Min 6. lekcí jógy s Tomášem Strnadem

  • Potápění min 6. ponorů

  • Skvělý servis 🤿 🧘🏽‍♂️

  • Kurz Open Water Diver

  • Cestovní pojištění

  • Doprava

  • Obědy a večeře

7.9. - 11.9.2022

Plán

7.9.2022

Středa

Ranní odjezd z ČR a předpokládaný dopolední příjezd na místo ubytování u Wolfgangsee v Rakousku, odpolední power jóga a relax. Večerní briefing toho, co nás během pohytu čeká.

8.9.2022

Čtvrtek

Ranní jóga s Tomášem následovaná snídaní a přípravou na první ponory. Čekají nás dva ponory a den zakončíme jemnou jógou. Večer relax.

9.9.2022

Pátek

Ranní jóga a pranayama (dechové cvičení) s Tomem, poté si dáme snídani a nachystáme se na potápění. Čekají si dva ponory a den zakončíme protažením s Tomášem.

10.9.2022

Sobota

Ranní jóga a dechové techniky, následována snídaní a přípravou na dva ponory. Den zakončíme jógou s Tomem a večerním relaxem.

10.9.2022

Certifikace

Pro ty z Vás, kteří jste během tohoto výletu dodělávali potápěčské kurzy čeká slavnostní certifikace a zasloužená oslava. Jak jinak, než stylově a tématicky. Láhev bublinek připravíme 😎

11.9.2022

Neděle

V něděli ráno Vás Tomáš provede lekcí jógy, dáme si skvělou snídaní a vydáme se potápět řeku Traun. Po ponoru návrat zpět do ČR 🇨🇿

DIVE5

Potápěčské centrum, škola, půjčovna a cestování

E-SHOP

E-shop