MALEDIVY

11/2022

MALEDIVY

MALEDIVY

11/2022

MALEDIVY

MALEDIVY

11/2022

MALEDIVY

Maledivy 🇲🇻 9.11. - 21.11.2022

Potápění s možností jógy 🧘🏽‍♂️

Potápění

Cestovatelský sen mnoha z nás - milovníků potápění, nádherných bílých pláží a bohatého podmořského života. Ano, to všechno nabízejí Maledivy. Stát o několika tisících ostrovech nabízí téměř nevyčerpatelné možnosti různých typů ponorů. Nádherně barevné korálové útesy, velrybí žraloci, delfíni a spoustu dalších mořských živočichů je nyní na dosah, díky tomuto jedinečnému výletu. Na své si přijdou potápěči všech úrovní potápěčských certifikací.

Ubytování + letenky

Ubytovaní budeme v krásném, novém a málém rezortu na Maledivském ostrůvku asi 70 km od hlavního města Male. Ostrov je asi 1 km dlouhý a 250 m široký, takže nemusíte mít strach, že se ztratíte. Na jedné straně ostrova je přístav, na druhé straně směrem do širého oceánu je krásná pláž vhodná na odpolední relax. V městečku se nachází několik kaváren a restaurací, takže si každý přijde na své. Poletíme z Prahy, nebo z Vídně.

Strava

Ubytování jsme zvolili rovnou se snídaní v ceně. V případě, že bychom na potápění vyráželi brzy, nachystají nám v ubytování snídani s sebou. Obědy, večeře a další jídla si každý účastník zajišťuje sám, v restauracích a obchodech na ostrově. Průměrná cena jedné porce v restauraci je přibližně 200 - 250 Kč. Kavárny a restaurace jsou k dispozici v okolí. Vybírat můžete z mezinárodní, nebo místní kuchyně bohaté na ryby a mořské plody.

Maledivy

Potápění a jóga?

Proč ne 🧘🏽‍♂️ Každý den na nás čekají min 2 ponory, pokaždé na jiné lokalitě. Protože nás čeká celkem 14 ponorů za náš pobyt, rozhodli jsme se přidat jógu pro ty, kteří se budou chtít protáhnout, nebo procvičit dech. Zkušení lektoři či lektorky budou k dispozici. Nemusíte mít strach, že by se Vám lokality omrzely - v okolí je více než 120 potápěčských lokalit. Maledivy jsou perfektní lokalitou pro dokončování kurzů všech úrovní a specializací.

Potápění

První den začneme vyvažovacím ponorem na jednoduché lokalitě, abychom se dobře rozpotápěli a viděli, jak na tom jsme. Těšit se můžete na spoustu větších, či měnších ryb - z těch úplně velkých můžeme narazit na velrybího žraloka, manty, delfíny, eagle rays nebo trnuchy skrvrní a mnoho dalšího. Mimo to nás čeká spousta krásně barevných korálových zahrad, vraky, proudy a noční ponory, které mají své kouzlo.

Jóga a bílé pláže

Lekce budou vhodné i pro naprosté začátečníky a přizpůsobené potápěčskému programu. Ráno začneme dechovým cvičením, protáhneme bránici a zklidníme dech. Tato jednoduchá cvičení vám pomohou se spotřebou vzduchu pod vodou a dodají potřebnou energii na celý den. Večer si protáhneme unavené svaly a uvolníme záda a páteř. Den můžeme zakončit meditací u šumějícího moře.

Kdo se o Vás bude starat?

Kristýna "Kiki" Dobešová

instruktorka jógy a potápění

Tomáš "Borky" Borkovec

Instruktor potápění SSI

Hatha jógu studovala v Indonésii a vedle potápění je její velikou vášní. Momentálně ji učí doma v Česku a v minulosti učila jógu i potápění na ostrovech Indonésie a v Kambodži.

Kiki - instruktorka jógy & potápění

Úplně nový tropický resort

Ubytování

Vybrali jsme nové, útulné ubytování v málem resortu kousíček od pláže a potápěčského centra. Každý pokoj je klimatizován, s vlastní koupelnou a záchodem. Možností jsou dvou, čí třílůžkové pokoje, podle přání zákazníka. Ubytování je vhodné i pro rodiny s dětmi za výhodných podmínek. Pro více info nás kontaktujte.

Mapa

Scuba Trip MALEDIVY / 1 osoba

66.000 Kč

9.11.-21.11.2022

Scuba Trip je akce pro všechny nadšené potápěče, od začátečníků, po zkušené potápky! Nepotápěč: 49.000 Kč

  • Ubytování + snídaně + letenka

  • Transfery z letiště na ostrov

  • Balíček 14 ponorů z lodi

  • Jóga pro zájemce zdarma

  • Kurz OWD nebo další kurzy

  • Cestovní pojištění

  • Potápěčské pojištění

  • Strava

9.11. - 21.11.2022

Plán

9.11.2022

Odjezd/odlet z ČR

Ve středu nás čeká odlet z Prahy/Vídně (bude upřesněno) na Maledivy.

9.11. - 10.11.2022

Přílet | Ubytování

Ve čtvrtek ráno přílet do Male, transfer na ostrov, ubytování a první check dive.

11.11. - 19.11.2022

8x Scuba Day

Máme plných 9 dní na to, si užít potápění dosyta. Mořský život, korály, ryby i vraky.

16.11.2022

Volný den

Po intenzivních 5 dnech potápění si dáme trošku oraz. Bude na každém, jak ho využije.

16.11.2022

Večerní certifikace

Ty z vás, kteří dodělávali kurzy, slavnostně ocertifikujeme a následně oslavíme.

20.11. - 21.11.

Návrat do ČR

V neděli odpoledne/večer nás čeká odlet zpět do ČR. V pondělí ráno pak přílet do ČR/AT.

DIVE5

Potápěčské centrum, škola, půjčovna a cestování

E-SHOP

E-shop