BALI - NUSA PENIDA

Potápění s jógou

BALI - NUSA PENIDA

BALI - NUSA PENIDA

Potápění s jógou

BALI - NUSA PENIDA

Potápění s jógou 🧘🏽

Bali 🇮🇩 17.9. - 1.10.

Potápění

Čeká tě devět dní nabitých potápěním! Velmi atraktivní potápění přímo u našeho resortu v Padang Bai nabízí korálové zahrady, velké množství ryb od těch nejmenších korálových přes ropušnice, kraby, mořské koníky, sépie, murény až po žraloky. Na Gili Mimpang a Gili Tepekong je zase parádní potápění se žraloky, želvami, ale také Měsíčníky svítivými neboli Mola mola, za kterými se společně vydáme! Čeká tě také potápění s mantami a pokud jsi milovník vrakového potápění, zavítáš na ponory do Tulambenu, kde je jedna z nejlepších potápěčských lokalit na světě s vrakem lodi USS Liberty.

Letenky + ubytování

Společně poletíme z Vídně do Denpasar, odkud se přesuneme do cílové destinace - letoviska Padangbai. Hotel nám nabízí pohodlné pokoje s klimatizací a spoustou denního světla, velký venkovní bazén a ve všech prostorách zdarma dostupnou Wi-Fi. Každý pokoj má svou vlastní koupelnu se sprchou. Hotel nabízí pro své hosty také vlastní restauraci nebo wellness centrum s nejrůznějšími relaxačními procedurami. Po celém nádvoří hotelu jsou krásné velké palmy, díky kterým budeš pociťovat exotiku a klid.

Strava

Ubytování jsme zvolili rovnou se snídaní v ceně. V potápěčské dny máme zařízenou také svačinu s obědem. V rámci resortu, kde budeme ubytováni, je vlastní luxusní restaurace, kde se nám dostanou místní i západní pokrmy. Určitě stojí za to ochutnat místní speciality - porce okolo 5 USD, evropská jídla potom stojí cca 10 USD. Na ostrově si najdou své i vegetariáni - tofu a sóju mají ve většině restaurací a skoro všechny pokrmy nebo polévky lze připravit i bez masa. Zkusit můžete například Nasi goreng vegetarian, Cap cay (zelenina s jemnou omáčkou) nebo Gado gado.

Bali

Jóga 🧘🏽

Pojede s s námi tedy opět Kiky, velmi sympatická instruktorka potápění a jógy. Lekce Hatha jógy budou s Kiky každé odpoledne po potápění. Protáhneš si unavené svaly, doplníš energii a naučí tě dechové techniky, které ti možná ušetří nějaký vzduch v láhvi. Lekce budou vhodné i pro úplné začátečníky. Hlavně, kde jinde vyzkoušet jógu, než na Mama Bali na vyhřátém písku za zvuků mořských vln, nádherného západu slunce a chvějícího se listí.

Šnorchlování

Aby si u nás každý našel své, máme připravené výlety za šnorchlováním i pro nepotápěče. Jako šnorchlista se vydáš lodí s potápěči na místa, kde jsou přístupné krásné spoty i z hladiny, aby i pro tebe byl zážitek na Bali opravdu silný! Při výjezdech za potápěním/šnorchlováním s sebou dostaneme svačinku i oběd. Výjezdy za šnorchlováním si platíš na místě sám, dle tvého výběru.

Výlety

Bali je výjimečné nejen rozmanitým podmořským světem, krásnými písečnými plážemi a skvělými lidmi. Má také velmi zajímavou kulturu a řadí se mezi jedno z nejhezčích míst na světě. Čekají nás tři volné dny, které můžeš využít dle své libosti. Na výběr máš z několika výletů do nejkrásnějších koutů Bali, které si stačí vybrat z následujících možností. Výlety si hradíš sám na místě.

Kdo se o Vás bude starat?

Kristýna "Kiki" Dobešová

instruktorka jógy a potápění

Tomáš "Borky" Borkovec

Instruktor potápění SSI

Hatha jógu studovala v Indonésii a vedle potápění je její velikou vášní. Momentálně ji učí doma v Česku a v minulosti učila jógu i potápění na ostrovech Indonésie a v Kambodži.

Kiki - instruktorka jógy & potápění

Úplně nový tropický resort

Ubytování

Vybrali jsme nové, útulné ubytování v málem resortu kousíček od pláže a potápěčského centra. Každý pokoj je klimatizován, s vlastní koupelnou a záchodem. Možností jsou dvou, čí třílůžkové pokoje, podle přání zákazníka. Ubytování je vhodné i pro rodiny s dětmi za výhodných podmínek. Pro více info nás kontaktujte.

Mapa

Scuba Trip MALEDIVY / 1 osoba

66.000 Kč

9.11.-21.11.2022

Scuba Trip je akce pro všechny nadšené potápěče, od začátečníků, po zkušené potápky! Nepotápěč: 49.000 Kč

  • Ubytování + snídaně + letenka

  • Transfery z letiště na ostrov

  • Balíček 14 ponorů z lodi

  • Jóga pro zájemce zdarma

  • Kurz OWD nebo další kurzy

  • Cestovní pojištění

  • Potápěčské pojištění

  • Strava

9.11. - 21.11.2022

Plán

9.11.2022

Odjezd/odlet z ČR

Ve středu nás čeká odlet z Prahy/Vídně (bude upřesněno) na Maledivy.

9.11. - 10.11.2022

Přílet | Ubytování

Ve čtvrtek ráno přílet do Male, transfer na ostrov, ubytování a první check dive.

11.11. - 19.11.2022

8x Scuba Day

Máme plných 9 dní na to, si užít potápění dosyta. Mořský život, korály, ryby i vraky.

16.11.2022

Volný den

Po intenzivních 5 dnech potápění si dáme trošku oraz. Bude na každém, jak ho využije.

16.11.2022

Večerní certifikace

Ty z vás, kteří dodělávali kurzy, slavnostně ocertifikujeme a následně oslavíme.

20.11. - 21.11.

Návrat do ČR

V neděli odpoledne/večer nás čeká odlet zpět do ČR. V pondělí ráno pak přílet do ČR/AT.

DIVE5

Potápěčské centrum, škola, půjčovna a cestování

E-SHOP

E-shop