EGYPT

EGYPT

EGYPT

EGYPT

Jižní safari

Egypt 🇪🇬 3.12. - 10.12.2022

Potápění

O potápění v Rudém moři se říká, že je to to nejlepší, kam se můžeš z ČR za potápěním vydat. Egypt nabízí skvělé podmínky téměř po celý rok, s krásně čistou a teplou vodou, nepřeberným množstvím podmořských živočichů a užijí si i milovnící vraků. Vše na jednom místě a navíc při týdenní plavbě si užiješ potápění dosyta. Samozřejmostí je skvělá znalost lokalit a tentokrát se pojedeme podívat na Jížní safari.

Ubytování + letenky

Bydlení budeme mít v kajutách po dvojcích přímo na lodi. Jak dorazíme do Egypta, přesuneme se do přístavu, odkud budeme vyplouvat na naši cestu. Týden budeme jíst, bydlet, bavit se a potápět na nově zrekonstruované lodi StarJet, která má 13 kajut a celkem se vleze 24 potápěčů. Každá kajuta má vlastní sprchu s WC, mini lednici a klimatizaci. Loď má 3 paluby a nechybí jídelna, společenská místnost, či místo ke slunění a odpočinku.

Strava

V ceně výletu je ubytování s plnou penzí ve formě švédských stolů a to včetně nealkoholických nápojů jako jsou Coca-Cola, Fanta, Sprite, tonic, juice, káva a čaj. Český lodivod a technický potápěč v jedné osobě je s celou posádkou perfektně sehraný, aby vše běželo jako po drátkách. Po večerech nebude chybět shisha a na svačinky ovoce, chipsy nebo sušenky. Alhoholické nápoje nejsou v ceně, ale nezoufej. Lze si objednat dle chuti a budou na tebe na lodi čekat.

Hluboký jih & St. Jones

Potápění

A když se Rudé moře považuje za jedno z nej potápění, tak Hluboký jih & St. Jones je to pravé ořechové pro milovníky krásně barevných korálových útesů, bohatého podmořského života a žraloků. Sen mnoha potápěčů je víc než reálnou záležitostí na tomto druhu safari a navíc v tomhle termínu. Ideální teplota vody nám bude zvyšovat šanci na pozorování těchto nádherných tvorů v jejich přirozeném prostředí. Čeká nás minimálně 6 dní nabitých potápěním, relaxací a zábavou.

Korálové útesy

Čím více na jih v Egyptě jsi, tím krásnější korálové útesy můžeš vidět. Proč? Jsou dál od pobřeží a nejsou tolik ovliněny lidskou rukou. Hluboký jih je daleko od civilizace a od turistických destinací jako je Hurghada, Marsa Alam nebo Sharm El Sheikh.

Žraloci, želvy, barakudy

A mnohem více. Jih Egypta je vyhlášený na bohatý mořský život. Těšit se můžeš na rybičky a potvůrky jako z akvária, nádhernou viditelnost a teplé moře. Z mořských živočichů je velká pravděpodovnost potkat žraloky dlouhoploutvé, útesové a hedvábné.

Star Jet 4*

Ubytování

Na týden se pro nás stane domovem nově zrekonstruovaná potápěčská loď StarJet, která pojme 24 hostů, má 13 kajut a 3 paluby. Každá kajuta je pro dva hosty a má vlastní sprchu, WC. Samozřejmostí je klimatizace a minilednice. Velká společenská místnost, jídelna a paluba pro relax, shishu a slunění.

Virtuální prohlídka lodi

Scuba Trip EGYPT / 1 osoba

37.490 Kč

3.12.-10.12.2022

Scuba Trip je akce pro všechny nadšené potápěče, od začátečníků, po zkušené potápky!

  • Ubytování + letenka + plná penze

  • Potápěčské pojištění pro kurzanty

  • Minimálně 3 ponory denně

  • NITROX v ceně

  • Kurz OWD nebo další kurzy

  • Cestovní pojištění

  • Konfigurace TWIN nebo Sidemount

  • Bakšišné + víza do Egypta

STAR JET

Virtuální prohlídka

3.12. - 10.12.2022

Plán

3.12.2022

Odlet z ČR

V pátek večer nebo v sobotu ráno odlet z Prahy do Egypta. Společně se potkáme na letišti.

3.12.2022

Přílet | Nalodění

V sobotu ráno/odpoledne přílet do Egypta, nalodění a vyplutí na moře.

3.12. - 9.12.2022

6x Scuba Day

Od soboty do čtvrtku bude program nabitý potápěním, sluníčkem, relaxem a zábavou.

9.12.2022

Závěrečná párty

A slavnostní certifikace nových potápěčů. To se musí náležitě oslavit.

9.12.2022

Přesun zpět do přístavu

Přesun zpět do blízkosti přístavu, odkud budeme odjíždět zpět na letiště.

10.12.2022

Návrat do ČR

V sobotu se vrátíme do přístavu, pojedeme na letiště a odletíme zpět do ČR.

DIVE5

Potápěčské centrum, škola, půjčovna a cestování

E-SHOP

E-shop